Železnice

Železnice

Systémy veřejné dopravy potřebují řešení označování kabelů, která jsou extrémně trvanlivá a odolávají velkým teplotním změnám, znečištění i olejům. Musí být rovněž snadno aplikovatelná a s jednoduchou údržbou. Brady se svými vysoce výkonnými materiály odpovídajícími přísným předpisům v oblasti bezpečnosti a trvanlivosti tyto požadavky splňuje.
Řešení pro dopravu

Naše bužírky jsou homologovány pro SNCF!

Termobužírky B-7646 jsou odolné proti organickým kapalinám, běžným pohonným hmotám a rozpouštědlům. Bezchybně se stahují kolem vodičů, maximálně je tak izolují a zároveň zajišťují jejich trvanlivé označení (míra smrštění 3:1).

Tyto bužírky potištěné termo-transferovou tiskárnou typu R-6600 odpovídají požadavkům na izolační materiály a fyzikální vlastnosti: norma NF F 00-608 typ A a H specifikace SAE AS-81531 (trvanlivost značení) a metoda MIL-STD-202- 215K (odolnost k rozpouštědlům).

 

Pro více informacích o našich homologacích nás kontaktujte

Vyjádření našich zákazníků...

Pan Girard, subdodavatel podsestav pro řízení energie ve vlacích:

Výrobky od společnosti Brady používáme k identifikaci našich plošných spojů již po mnoho let. Když jsme chtěli přejít na označování našich kabelů a skříní při zachování našich stávajících tiskáren, ukázal se tento přechod jako velmi jednoduchý. Servis a velmi jednoduché zavádění byly také tím, co dělalo rozdíl oproti jiným nabídkám, které jsme obdrželi. Chceme totiž maximum prostředků věnovat na výrobu našich výrobků a spolehnout se na specialisty na značení, jakým je i Brady.“