Řešení

Řešení

Letectví

Ať už je to v letícím letadle nebo v kontrolní věži na zemi, letecký provoz vyžaduje od všech součástí systému jejich každodenní spolehlivost a výkonnost, protože na nich závisí tisíce životů.

 

Automotive

Efektivní průmyslové značení automobilových součástek umožňuje rychlou identifikaci v případě svolání vašich automobilů.

 

Chemie - petrochemie

Pro těžbu ropy je identifikace účastníků, produktů a infrastruktur zcela zásadní, ať už jde o těžební věže či o námořní těžební plošiny.

 

Elektřina

Ať už jste výrobce rozvaděčů či subdodavatel, víte, že váš trh je různorodý, náročný a v neustálém vývoji. Špičková řešení od Brady pro označování vašich vodičů a kabelů, propojovacích bloků a elektrických komponentů může tvořit důležitou etapu v zachování vašich konkurenčních výhod.

 

Plně automatizované značení pro desky plošných spojů

Naše komplexní a spolehlivé řešení značení pro desky plošných spojů dokáže automatizovat vyhledávání a generovat chytrá výrobní data o vašich výrobních linkách SMD.

 

Efektivní údržba

Vyšší efektivita díky jasným vizuálním radám pro údržbu

 

Železnice

Systémy veřejné dopravy potřebují řešení označování kabelů, která jsou extrémně trvanlivá a odolávají velkým teplotním změnám, znečištění i olejům. Musí být rovněž snadno aplikovatelná a s jednoduchou údržbou. Brady se svými vysoce výkonnými materiály odpovídajícími přísným předpisům v oblasti bezpečnosti a trvanlivosti tyto požadavky splňuje.

 

Laboratoře

Náš sortiment výrobků je vyvinut pro označování v biotechnologických, chemických a biochemických laboratoří, stejně jako pro soudní lékařství. Ať již pracujete v patologii, histologii, chromatografii či v jiném vědním oboru, řešení značení Brady vám pomohou dodržovat správné laboratorní postupy.

 

Profesionální identifikační etikety na míru

Spolehlivá řešení potřeb identifikace

 

Automatická identifikace kabelů

Vyšší efektivita díky automatické identifikací kabelů

 

Zvyšte dobu využitelnosti datového centra

Naše spolehlivé etikety jsou navrženy tak, aby identifikovaly všechny kabely, servery, komponenty a přístrojové skříně datového centra pro efektivnější řešení problémů, které mohou lépe podporovat rostoucí požadavky na smlouvy o poskytování služeb s internetovými obchody, podniky a státními orgány.

 

Ochrana potravin a zvýšení bezpečnosti na pracovišti

Podle EU OHSA dojde při zpracování potravin a nápojů téměř k 24 % všech úrazů ve výrobě. Prioritou průmyslu zpracovávajícího potraviny a nápoje je zvyšování bezpečnosti na pracovišti a dodržování legislativy týkající se BOZP, nicméně bezpečnost potravin je vždy na prvním místě. Díky široké škále průmyslových řešení bezpečnostní identifikace s nízkým rizikem kontaminace od společnosti Brady nyní můžete zajistit obojí.