Telekomunikace

Telekomunikace

Ať už se jedná o počítače, telefony nebo wifi, telekomunikační síť je tvořena jednoduchými, koaxiálními či optickými kabely. Značení kabelů tedy musí být spolehlivé a rychlé.
Řešení pro telekomunikace

Telekomunikační operátoři mají navíc velmi striktní požadavky: potřebují výrobky odolné po celou dobu životního cyklu jejich sítě, tedy minimálně 20 let často ve velmi nepříznivých podmínkách, a zároveň systémy, které mohou být zařazeny do jejich výrobních procesů a splňující přísné požadavky na kvalitu.

Výkonný systém značení kabelů tedy musí používat etikety, které jsou odolné, a zároveň je jejich aplikace rychlá a jednoduchá. Všechny tyto vlastnosti v sobě spojují etikety Brady.

Jednoduše se odlepují z jejich podkladu a velmi snadno se ručně připevňují. Přilepují se rychle a přesně, jejich přilnavost je velmi vysoká a v průběhu času se nesnižuje.

Umožňují rovněž významně snížit nebezpečí přerušení sítě a přináší tak až 75 % úspory.

Vyjádření našich zákazníků...

Pan Bouchez, vedoucí provozu centra pro zpracování dat:

Zajišťujeme přenos dat mezi pobočkami našich klientů, kteří jsou především z bankovního sektoru. Přenášené informace jsou pro ně životně důležité a naše zařízení jsou složitá a neustále se vyvíjí. Jakékoliv přerušení služeb nás stojí vysoké penále a každá minuta, o kterou se zásah do instalace zkrátí, se počítá. Z toho důvodu jsme pro značení zvolili etiketovačky TLS Brady, které nám umožňují používat etikety zcela odpovídající našim jednotlivým aplikacím a dodržet přitom omezený čas na zákrok. Jednoduchost a rychlost použití nám umožňuje mít značení vždy zcela aktuální.“