Plně automatizované značení pro desky plošných spojů

Plně automatizované značení pro desky plošných spojů

Naše komplexní a spolehlivé řešení značení pro desky plošných spojů dokáže automatizovat vyhledávání a generovat chytrá výrobní data o vašich výrobních linkách SMD.

Vysledovatelnost každé desky plošných spojů


Vysledovatelnost každé desky plošných spojů

Naše komplexní řešení pro snadnou sledovatelnost dokáže připojit každou desku plošných spojů ve výrobě k vašemu systému chytré továrny. Díky tomuto řešení dokážou desky generovat data a odesílat je do výrobního systému, do jiných strojů a produkčních cyklů nebo do dodavatelského řetězce v každém směru.

Spoznejte každou část našeho komplexního řešení pro vysledovatelnost

 

 

Spolehlivé etikety

Spolehlivé etiketyNaše nabídka spolehlivých etiket na desky plošných spojů je navržena pro automatickou aplikaci a zachování čitelnosti dvourozměrných a čárových kódů i v podmínkách výroby desek. Skenery je tedy dokážou přečíst v průběhu celého procesu.

  • Tisk a aplikace etiket: Polyimidové etikety zůstanou přilepené a čitelné při teplotách až 300 °C i při působení běžných chemikálií ve výrobě a používání desek plošných spojů nebo během čištění.
  • Gravírovatelné laserem: Dokáže snést procesy výroby desek plošných spojů a zvyšuje kontrast laserových značení tak, aby je skenerové systémy snadno přečetli.
  • Krycí film: Je určen na ochranu desek během výrobního procesu, včetně pájení vlnou a pokovení metodou HAL. Krycí film lze bez potíží sundat.

Vyzkoušejte naše spolehlivé etikety ve svém prostředí a ověřte si, jak fungují.

Získat vzorky

 

Automatizace

AutomatizacePlně automatizované řešení pro značení desek plošných spojů umožňuje dohledat a analyzovat data z výroby bez zásahu lidské ruky. V závislosti na vašich potřebách můžeme nabídnout několik řešení automatizace:

  • Tiskový aplikační systém BSP61: Nabízí konzistentní řádový tisk, správné umístění a aplikaci etiket za téměř každých výrobních podmínek.
  • Podavač etiket ALF14: Nabízí efektivní automatizované podávání etiket, je rychlý, efektivní a snadno použitelný a lze jej implementovat kdekoli na výrobní lince.
  • Tiskárna průmyslových etiket BradyPrinter i7100: Nabízí tisk trvanlivých a vysoce přesných etiket pro kritické velkoobjemové úkoly podnikové identifikace.
  • Skenery: S přenosnými i integrovanými skenery nabízí systémy sledovatelnosti možnosti nad rámec požadavků dodavatelského řetězce a generují data, která lze analyzovat a použít při vytváření podnikatelských plánů na optimalizaci výroby.

Vyzkoušejte si naše systémy v praxi a zjistěte, jak dokáže automatizovaná vysledovatelnost optimalizovat váš podnik.

Dohodnout předvedení

 

Získat brožuru

Formular