Letectví

Letectví

Ať už je to v letícím letadle nebo v kontrolní věži na zemi, letecký provoz vyžaduje od všech součástí systému jejich každodenní spolehlivost a výkonnost, protože na nich závisí tisíce životů.
Řešení pro letectvo
Materiály Brady byly speciálně testovány, zda odpovídají přísným požadavkům oboru letectví.

Brady jako specialista na značení čárovými kódy pomáhá všem účastníkům v leteckém průmyslu svými vysoce výkonnými a osvědčenými řešeními a materiály pro označování. Tato řešení, která podléhají homologacím, byla přísně testována v laboratorních i reálných podmínkách tak, aby splňovala specifické požadavky.

Díky řešením od společnosti Brady se značení vašich kabelů a vodičů stane rychlou a snadno proveditelnou operací!

 

Setkáváte se s následujícími problémy?
Máme pro vás řešení!

Odpadávání etiket

Nabízíme mnoho materiálů, které jsou často opatřeny speciálním lepidlem schopným odolávat velmi drsným klimatickým podmínkám, poškrábání, tření nebo poškození vodou.

Nečitelnost etiket

Naše termo-transferové tiskárny nabízí vyšší kvalitu tisku zajišťující přesné čtení informací uvedených na etiketě i po mnoha letech vystavení drsným podmínkám okolního prostředí.

 

Vyjádření našich zákazníků...

Pan Dimier, vedoucí výroby u jednoho z výrobců koaxiálních kabelů v oblasti vojenství a letectví:

Jsme partnerem společnosti Brady již mnoho let. Nejvýznamnější pro nás je kvalita výrobků, dodržování lhůt a skutečnost, že máme pouze jediného partnera pro dodávání kompletních řešení tiskáren / softwaru / spotřebního materiálu / čteček a všeho, co je spojeno s výkonným poprodejním servisem.“