Elektronika

Elektronika

Zcela jednoduché označování vašich součástek!

Elektronický průmysl vyžaduje vysoce výkonné techniky označování určené pro identifikaci a sledovatelnost součástek v jakýchkoliv podmínkách.

Brady nabízí celou řadu řešení označování vhodná ke sledování plošných spojů a dalších výrobků malých rozměrů (malé etikety s čárovým kódem s vysokým rozlišením), stejně jako velkých součástek a konečných výrobků.

Řešení pro elektronický průmysl

Naše řešení značení pro elektroniku nabízí:

Snadnost použití

Integrované systémy tisku a nalepování etiket: s jejich dvěma standardními aplikátory a exkluzivním systémem předsejmutí držíte v rukou spolehlivé a výkonné řešení pro polepování technických materiálů jakékoliv velikosti.

Výkonnost a trvanlivost

Díky trvanlivým a odolným systémům označování vám můžeme zaručit čitelnost údajů po celou dobu životnosti součástky.

Zkrácení doby odstávek

Náklady spojené s odstávkou se mohou rychle stát velmi významnými. Naše řešení jsou koncipována tak, aby zásobování linek bylo plynulé.

Snadnost sledování a sledovatelnosti

Termo-transferový tisk je přesný a neznečisťující. Vašemu značení dá čitelnost a kvalitu.

Adaptabilní řešení

Styly, formáty a polyvalentní materiály etiket pro všechny typy vodičů, kabelů a elektronických součástek. Uspokojíme všechny vaše potřeby značení, i ty nejspecifičtější.

 

 

Vyjádření našich zákazníků...

Pan Allard, odpovědný pracovník pro metodiku u jednoho výrobce plošných spojů pro dekodéry:

Brady nám dodal ideální řešení umožňující označovat plošné spoje na začátku výrobního procesu. Materiál B-497 spojuje všechny vlastnosti, které potřebujeme, především malou tloušťku umožňující označovat ještě před potištěním desky. Kombinace s doporučenou páskou zaručuje rovněž odolnost k látkám používaným k čištění plošných spojů. Odolnost k teplu pak umožňuje vkládat plošné spoje do pece bez ztráty čitelnosti označení v průběhu všech fází výroby našich desek.“