Zvyšte dobu využitelnosti datového centra

Zvyšte dobu využitelnosti datového centra

Naše spolehlivé etikety jsou navrženy tak, aby identifikovaly všechny kabely, servery, komponenty a přístrojové skříně datového centra pro efektivnější řešení problémů, které mohou lépe podporovat rostoucí požadavky na smlouvy o poskytování služeb s internetovými obchody, podniky a státními orgány.

Zvyšte dobu využitelnosti datového centra díky jasně identifikovatelným kabelům!

 

 

Efektivní řešení problémů

Snažit se určit, který kabel odpojit a nahradit nebo znovu připojit, může být v datových centrech skličující úkol. Je to jako najít konkrétní jehlu v kupce sena: výzva, která je časově náročná a napíná nervy, zvláště když je výpadek u aplikací vysoké úrovně a dohodnuté úrovně služby jsou ohroženy. Představte si, že by někdo odpojil špatný kabel, a k výpadku by došlo na dalších serverech. Aby se tomu zabránilo, nabízí společnost Brady spolehlivá identifikační řešení, která umožňují technikům datových center rychle získat potřebný kabel.

 

Označte jen jednou

Naše spolehlivé etikety s lepidly pro zakřivené a ploché povrchy zůstávají připojeny ke každému kabelu a komponentu. V důsledku toho bude identifikace na svém místě v případě, kdy bude pro zkrácení odstávky nutné rychlé řešení problémů. Rozměry a tvary etiket jsou k dispozici pro snadnou identifikaci všech přístrojových skříní, serverů, komponent, STP, UTP a koaxiální kabelů, a společnost Brady nabízí i etiketu ve tvaru vlajky, navržený pro minimální kontakt s optickým kabelem s maximálním dostupným prostorem pro identifikační data.

 

Jednoduchý návrh a tisk

Aplikace Brady Workstation nabízí řadu funkcí pro design etiket, které pokrývají téměř všechna potřebná řešení identifikace datových center. Kabely, komponenty, přístrojové skříně a dokonce i značky a identifikace zařízení mohou být navrženy v několika krocích. Návrhy lze snadno odeslat na tiskárnu etiket Brady pro tisk na místě, takže novou etiketu lze použít okamžitě.

Získat ukázku

Vše co potřebujete vědět aby vaše značení odpovídalo aktuální normě TIA-606-C


Vše co potřebujete vědět aby vaše značení odpovídalo aktuální normě TIA-606-C

Získat průvodceEfektivní značení kabelů pomáhá zvýšit hodnotu vašich služeb prostřednictvím uspořádání kabelů, na které můžete být oprávněně hrdí. Vědomosti o nejlepších řešení v odvětví jsou přínosem pro vás a vaši společnost a tím i vaším zákazníkům. Efektivní značení vede k vyšší výkonnosti, ziskovosti a spokojnosti se službami. Správně označený systém je přínosem pro všechny zainteresované - instalační specialisty, provozovatele a kontraktory, IT specialisty a správce sítě, majitele a servisní pracovníky.

 

Získat průvodce

Formular