Identifikační etikety na míru

Identifikační etikety na míru

Spolehlivá řešení potřeb identifikace

Brady vyvíjí spolehlivé etikety a řešení identifikace, která odolávají extrémním teplotám, chemickým látkám, tlaku i tření. Tyto ověřené etikety můžou pomoci zvýšit bezpečnost na pracovišti, zlepšit odstraňování závad, dosáhnout úplnou sledovatelnost a nabízí další výhody profesionální identifikace u náročných aplikací a v náročných prostředích.

 


Pro každý povrch a jakékoliv prostředí Profesionální identifikační etikety na míru

Profesionální identifikační etiketou lze spolehlivě označit i složité povrchy v náročných průmyslových prostředích. Na vývoj identifikačních etiket, které drží na čistých, drsných, mastných i lakovaných površích a zůstávají čitelné i po vystavení extrémním teplotám, chemickým látkám, abrazi a tlaku, využívá společnost Brady nejnovější poznatky materiálových věd, vlastní dlouholeté odbornosti a celosvětové zkušenosti z mnoha průmyslových odvětví.

 

Vaše identifikační etiketa

Specialisté společnosti Brady jsou připraveni nalézt optimální řešení identifikačních problémů pro různá průmyslová odvětví. Pracovníci zákaznického servisu a materiáloví inženýři zváží specifické potřeby identifikace a navrhnou standardní etiketu z bohaté nabídky společnosti Brady, nebo v rámci výzkumu vyvinou novou etiketu. Mezi přizpůsobitelné složky etiket, které lze různě kombinovat, patří materiál etiket, lepidlo, svrchní vrstvy, laminace, velikost, barva, tvar, uspořádání na nosní pásce a předtisky.

 

Tisk možný na místě

Stejně jako standardní etikety, i etikety vytvořené na míru lze potisknout nebo finalizovat na jakémkoliv místě. Nainstalujte aktualizaci firmware do vaší tiskárny Brady, která je schopna potisknout i na míru přizpůsobené štítky. Vložte dodanou roli s etiketami, zadejte ručně nebo automaticky konkrétní informace, které potřebujete mít na etiketě, spustíte tisk a hotovými štítky označte, co potřebujete.

Využijte možnost zvýšit produktivitu, zlepšit odstraňování závad, dosáhnout úplnou sledovatelnost, zvýšit bezpečnost na pracovišti a získat další výhody identifikace s odolnými identifikačními etiketami, které přesně odpovídají vašim potřebám.

 

Stáhnout pruvodce

formular

 

Vaše možnosti s Brady:

 

Libovolný tvar i potisk na zakázku

 

Potřebujete velké množství etiket pro průmyslové účely? Nechte si je digitálně vytisknout v jakémkoli závodě společnosti Brady ve fotografické kvalitě ve vysokém rozlišení. Barvy lze specifikovat dle vzorníků RAL, Pantone a jiných. Díky tiskovým tolerancím až do 0,1 mm je barevná kvalita malých a složitých textů, log společnosti, čárových kódů a piktogramů na našich spolehlivých etiketách nejvyšší možná.

 

Značení elektronických a elektrických zařízení

Etikety pro automobilový průmysl

Značení elektronických
a elektrických zařízení

Etikety
pro automobilový průmysl

Libovolný tvar s potiskem ve vlastní režii zákazníka

 

Využijte veškerých výhod flexibilního tisku etiket podle potřeb ve svých prostorách. Vložte do tiskárny roli ze široké nabídky standardních nebo zakázkových etiket, navrhněte svou vlastní etiketu pomocí aplikací Brady Workstation, vytiskněte a nalepte. Nebo se připojte k systému ERP a nechte si etikety tiskárnou vytisknout a automaticky nalepit v reálném čase. Nabízíme řadu možností s jediným cílem: Během mžiku pro vás připravit etiketu nebo bezpečnostní značku, které potřebujete.

 

Široké spektrum specializovaných tiskáren a zařízení pro identifikaci a označování.

Široké spektrum specializovaných tiskáren
a zařízení pro identifikaci a označování.

Vy tvarujete i tisknete

 

Potřebujete něco speciálního? Co byste řekli možnosti tisknout spolehlivé, vícebarevné identifikační etikety ve tvaru, který právě potřebujete? Díky etiketám, které si můžete vytvarovat a vytisknout na místě snadno označíte malá množství výrobků nebo dílů.

 

Tiskárna etiket BBP37 Multicolour & Cut nabízí řešení, které vám umožní navrhovat, tisknout a vysekávat i malá množství spolehlivých etiket na výrobky na umístě v mnoha tvarech, velikostech a barvách.

Tiskárna etiket BBP37 Multicolour & Cut nabízí řešení, které vám umožní navrhovat, tisknout a vysekávat i malá množství spolehlivých etiket na výrobky na umístě v mnoha tvarech, velikostech a barvách.