Řešení

Řešení

Letectví

Ať už je to v letícím letadle nebo v kontrolní věži na zemi, letecký provoz vyžaduje od všech součástí systému jejich každodenní spolehlivost a výkonnost, protože na nich závisí tisíce životů.

 

Automotive

Efektivní průmyslové značení automobilových součástek umožňuje rychlou identifikaci v případě svolání vašich automobilů.

 

Chemie - petrochemie

Pro těžbu ropy je identifikace účastníků, produktů a infrastruktur zcela zásadní, ať už jde o těžební věže či o námořní těžební plošiny.

 

Elektřina

Ať už jste výrobce rozvaděčů či subdodavatel, víte, že váš trh je různorodý, náročný a v neustálém vývoji. Špičková řešení od Brady pro označování vašich vodičů a kabelů, propojovacích bloků a elektrických komponentů může tvořit důležitou etapu v zachování vašich konkurenčních výhod.

 

Elektronika

Zcela jednoduché označování vašich součástek!

 

Efektivní údržba

Vyšší efektivita díky jasným vizuálním radám pro údržbu

 

Železnice

Systémy veřejné dopravy potřebují řešení označování kabelů, která jsou extrémně trvanlivá a odolávají velkým teplotním změnám, znečištění i olejům. Musí být rovněž snadno aplikovatelná a s jednoduchou údržbou. Brady se svými vysoce výkonnými materiály odpovídajícími přísným předpisům v oblasti bezpečnosti a trvanlivosti tyto požadavky splňuje.

 

Zpracovatelský průmysl

Výrobky Brady (termo-transferové tiskárny, etikety, panely...) umožňují efektivně splnit bezpečnostní požadavky.

 

Laboratoře

Náš sortiment výrobků je vyvinut pro označování v biotechnologických, chemických a biochemických laboratoří, stejně jako pro soudní lékařství. Ať již pracujete v patologii, histologii, chromatografii či v jiném vědním oboru, řešení značení Brady vám pomohou dodržovat správné laboratorní postupy.

 

Telekomunikace

Ať už se jedná o počítače, telefony nebo wifi, telekomunikační síť je tvořena jednoduchými, koaxiálními či optickými kabely. Značení kabelů tedy musí být spolehlivé a rychlé.

 

Profesionální identifikační etikety na míru

Spolehlivá řešení potřeb identifikace

 

Automatická identifikace kabelů

Vyšší efektivita díky automatické identifikací kabelů