Tiskové zprávy

Tiskové zprávy

Tlačové správy pre voľné uverejnenie v tlačených aj elektronických médiách. Nové produkty, podujatia, oznamy a informácie o pôsobení spoločnosti Brady.

BradyPrinter i5100Nová inteligentná tlačiareň štítkov s vynikajúcim výkonom!

Nová tlačiareň priemyselných štítkov BradyPrinter i5100 je inteligentná, jednoducho sa používa, poskytuje vynikajúci výkon a umožňuje vytlačiť 1 200 štandardných identifikačných štítkov, ako aj špeciálne štítky prispôsobené používateľovi na mieru.

 

Nová tiskárna S3100Snadný tisk trvanlivého bezpečnostního značení pro větší bezpečnost a efektivitu

Nová tiskárna etiket a bezpečnostního značení S3100 společnosti Brady Corporation umožňuje uživatelům i v nezávislém režimu snadno tisknout širokou škálu spolehlivých bezpečnostních značek a etiket, a na vyžádání tak zvyšuje bezpečnost a efektivitu na pracovišti.

 

Nová etiketa se rozpustí po expozici vodě do 30 sekundNová etiketa se rozpustí po expozici vodě do 30 sekund

Nová papírová etiketa B–403 společnosti Brady Corporation se po expozici teplé vodě zcela rozpustí do 30 sekund, aniž by poškodila povrch nebo zanechala lepkavé zbytky. Etiketa B–403 je ideální na označování věcí, které je nutno nově označit po každém použití. Má široké možnosti použití v laboratořích, dopravě, logistice a jiných průmyslových sektorech.

 

Spolehlivá řešení potřeb identifikaceSpolehlivá řešení potřeb identifikace

Společnost Brady vyvíjí spolehlivé etikety a řešení identifikace, která odolávají extrémním teplotám, chemickým látkám, tlaku i tření. Tyto ověřené etikety můžou pomoci zvýšit bezpečnost na pracovišti, zlepšit odstraňování závad, dosáhnout úplnou sledovatelnost a nabízí další výhody profesionální identifikace u náročných aplikací a v náročných prostředích.

 

Bezpečné uzamknutie zaslepovacích prírub pre širokú škálu premerovBezpečné uzamknutie zaslepovacích prírub pre širokú škálu premerov

Uzamknutie zaslepovacích prírub potrubí m zaisťuje vysoko viditeťnú, fyzickú bariéru, ktorá funguje ako prevencia pred priamym kontaktom so zaslepovacími prírubami počas prebiehajúcej údržby. Pri použití s riadne nainštalovanou záslepkou tento zamykací prípravoke a príslušný visací zámok znižuje riziko náhodného uvoľnenia obsahu potrubia. Spoločnosti tak dokážu zvýšiť úroveň bezpečnosti na pracovisku a zlepšiť dodržiavanie smerníce EU č. 89/655 a európskej normy 1037.

Vytvoření vyhovujících, bezpečných a efektivních pracovišťVytvoření vyhovujících, bezpečných a efektivních pracovišť

Společnost Brady Corporation nabízí trvanlivé označovače potrubí, bezpečnostní značky, etikety CLP a značky manipulačního prostoru, které umožňují snadné vytvoření vyhovujících, bezpečných a efektivních pracovišť.

5 nových bezpečnostních značek podle normy ISO 7010 na trvanlivých materiálech5 nových bezpečnostních značek podle normy ISO 7010 na trvanlivých materiálech

Mezinárodní organizace pro normalizaci (ISO) představila 5 nových, mezinárodně platných bezpečnostních značek podle normy ISO 7010. Tyto nové bezpečnostní značky již společnost Brady dodává na vysoce odolných materiálech pro optimální trvanlivost v mnoha průmyslových prostředích.

BBP30Tiskněte značky pro BOZP a štíhlé provozy přímo na pracovišti

Kompletní sortiment tiskáren bezpečnostních značek a etiket společnosti Brady nabízí možnost tisknout každou bezpečnostní značku pracoviště přímo na místě, kdykoli je potřeba. Snižte počet nehod na pracovišti a zvyšte produktivitu díky vhodně umístěnému vizuálnímu značení pracoviště.

 

 

BBP35Nové, vylepšené tiskárny bezpečnostního značení: protože bezpečnost je pro Vás vším

Nové tiskárny etiket BBP™35 – Vícebarevná tiskárna pro BOZP a etikety a BBP™37 Vícebarevná tiskárna pro BOZP a etikety s funkcí ploteru, pomáhají bezpečnostním a provozním technikům díky vícebarevným značkám a etiketám mnoha tvarů rychle vytvářet bezpečnější a produktivnější zařízení.

 

BBP12Nová tiskárna etiket BBP™12 na identifikaci kabelů, součástek, výrobků a laboratorních vzorků

Společnost Brady uvádí na trh novou tiskárnu etiket BBP™12, stolní tiskárnu etiket základní řady určenou pro identifikaci kabelů, součástek, výrobků a laboratorních vzorků, která poskytuje vynikající poměr cena/výkon. Kompaktní tiskárna BBP12 nabízí vysokou rychlost tisku 100 mm/s a dokáže zpracovávat široký sortiment trvanlivých a speciálních identifikačních etiket Brady.

 

ams feederFlexibilní podavač etiket pro linky povrchové montáže přináší každému podniku cenově dostupné řešení dohledatelnosti

Světový specialista na identifikaci, společnost Brady, a německá společnost AMS Software & Elektronik uzavřely partnerství, aby mohly výrobcům elektroniky v Evropě, na Blízkém Východě a v Africe nabízet technicky vyspělé, automatizované a cenově dostupné podavače etiket pro dohledatelnost.

WorkstationSnadné návrhy bezpečnostní identifikace s novým softwarem Brady Workstation

Nový software Brady Workstation umožňuje uživatelům vytvářet bezpečnostní značky, etikety CLP, značení potrubí a vizualizační pomůcky procedury Lockout/Tagout jen několika kliknutími. Jde o aplikační prostředí s uživatelsky příjemným rozhraním, které lze zdarma stáhnout a používat pro vytváření návrhů bezpečnostní identifikace.

Printer collageVytváření bezpečnostního značení na dosah ruky

Představte si, že by bylo možné veškeré značení vytvářet, revidovat a obnovovat podle požadavků přímo ve vašem závodě! „Se speciálními tiskárnami Brady můžete tisknout bezpečnostní značky kdekoliv a kdykoliv potřebujete,“ říká Tom Bieseman, EMEA Product Manager Safety Systems společnosti Brady.

Bmp21 LabJiž nikdy nebudete používat pero

Brady, globální leader v průmyslových a bezpečnostních tiskových systémech a řešeních, uvedl na trh novou ruční tiskárnu štítků BMP™21-LAB vyvinutou pro identifikaci vzorků v laboratořích. Přenosná tiskárna kombinujeodolné provedení s inteligentními možnostmi tisku. Díky vestavěným laboratorním symbolům a odolnými štítky je navržena pro identifikaci sklíček, stébel, misek, lahví, ampulí a zkumavek. Pero již nikdy nebudete používat!

BMP41

Společnost Brady uvádí novou tiskárnu štítků BMP™41

Nová odolná přenosná tiskárna umožňuje snadné potiskování štítků technikům datových a telekomunikačních sítí i elektroinstalatérům.

 

 

BBP85

Tiskárna etiket a štítků BBP85™ pro velké formáty a vícebarevný tisk

Nová průmyslová tiskárna se vyznačuje jednoduchým ovládáním, vícebarevným tiskem a šířkou potiskovaného materiálu 254 mm

 

 

BBP33

Tiskárna na štítky BBP™33

Společnost Brady, přední výrobce systémů a materiálů pro tisk, představila na trhu tiskárnu štítků BBP™33. Nový, snadno ovladatelný systém pro tisk od společnosti Brady disponuje funkcí snadného vkládání materiálu, která uživatelům umožňuje provést úplnou výměnu materiálu do 20 sekund bez potřeby úprav nastavení či kalibrace.

 

 

Lab35

Řešení Brady pro označování vzorků v laboratořích

„Představte si trvalé označení testovaných vzorků z odběrů, které budou zpětně identifikovatelné po celý Váš život. Přesně to vám chceme ukázat!” – zaníceně tvrdí David Walmsley ze společnosti Brady.

 

 

Android

Tisk kvalitních štítků z mobilu

Technologie Bluetooth® umožňuje vytvářet, upravovat a tisknout etikety pomocí chytrého telefonu se systémem Android.

 

 

Brady CelesticaPrestižní ocenění od společnosti Celestica

Společnost Celestica udělila společnosti Brady ocenění „dodavatel roku 2010 v oblasti celkových nákladů na vlastnictví“

 

 

 

 

ToughstripeTOUGHSTRIPE™ - více než jenom podlahové značení

Jednoznačné značení denně prokazuje využití na pracovišti. I nápadné, spolehlivé podlahové značení je podstatnou součástí všeobecného bezpečnostního plánu, jak ve velkých výrobních halách, tak i v menších dílnách. Specialista na značení společnost BRADY si je této skutečnosti vědoma a vyvinula ToughStripe™, řešení přímo pro dlouhodobé podlahové značení.

 

BBP31Inovativní tiskárna značení BBP™31

Společnost BRADY představuje novou éru v tisku štítků a značek - tiskárnu BBP™31. Díky velkému dotykovému displeji s intuitivním ovládáním můžete mít všechny typy značení doslova v malíčku.