Řešení Brady pro označování vzorků v laboratořích

Řešení Brady pro označování vzorků v laboratořích

„Představte si trvalé označení testovaných vzorků z odběrů, které budou zpětně identifikovatelné po celý Váš život. Přesně to vám chceme ukázat!” – zaníceně tvrdí David Walmsley ze společnosti Brady.

Lab35Na výstavě Labor-TestExpo, na které je oficiálním partnerem společnost Brady, budou představeny specializovaná řešení pro označování a zpětnou identifikaci vzorků v laboratoři. „Naše výzkumně-vývojové centrum vyvinulo, úspěšně otestovalo a uvedlo do výroby označovací štítky, které odolávají extrémním podmínkám, jakými jsou vysoké teploty autoklávu, extrémně nízké teploty při skladovaní v tekutém dusíku, horké lázně a působení chemikálií na bázi xylénu, alkoholu a DMSO.”  - praví David Walmsley, Segment manager pro platformu Označování produktů v společnosti Brady EMEA.

„Když jsme byli na počátku vývoje ideálního řešení pro označování testovaných vzorků v laboratořích, byli jsme konfrontováni se dvěma podstatnými podmínkami úspěšné identifikace – trvanlivost a použitelnost.“ - vysvětluje pan Walmsley. „Je na pováženou, jak se plýtvá časem při ručním popisování štítků na zkumavky, vialky, sklíčka, pipety nebo kazety s tkáňovými vzorky. A zvláště frustrující je, když pak po skladovaní například v tekutém dusíku zjistíte, že štítek již není čitelný. Přitom ale existuje elegantní řešení – specializovaný materiál FreezerBondz™, který jsme právě pro tenhle typ skladování vyvinuli. A nejde jenom o štítek. Součástí komplexního řešení je odpovídající tiskárna, software nebo i automatický aplikátor etiket a skenery čárových kódů. S náležitým vybavením bude pro Vás označování, skladování a zpětná identifikace testovaných vzorků už jenom procházka růžovou zahradou.” – uzavírá David Walmsley.

Více se o identifikačních řešeních Brady dozvíte na stánku společnosti Brady na výstavě  Labor TestExpo v Bratislavě – Inchebě od 8. do 9. listopadu 2012, nebo i na prezentaci na odborném semináři 8.11. A nezapomeňte také na jedinečnou možnost půjčit si zdarma celý balíček pro označování vzorků přímo ve Vaší laboratoři! Tým Brady se těší na Vaši návštěvu!

Kontaktujte nás emailem na central_europe@bradycorp.com nebo telefonicky na +421-2-33004800.