Inovativní tiskárna značení BBP™31

Inovativní tiskárna značení BBP™31

Společnost BRADY představuje novou éru v tisku štítků a značek - tiskárnu BBP™31. Díky velkému dotykovému displeji s intuitivním ovládáním můžete mít všechny typy značení doslova v malíčku.

BBP31Bratislava (SK), 31.5.2011:

Korporace Brady uvedla na evropský trh svou nejnovější tiskárnu štítků, etiket a značek BBP™31. Toto inovativní zařízení nabízí uživateli tisíce možností použití pro rozmanité aplikace a zároveň představuje kompaktní, snadno ovladatelné a cenově atraktivní řešení pro jakýkoli druh podnikání a činnosti.

BBP™31 byla již dříve uvedena na trh v USA a již po pár týdnech se stala hitem v oblasti označování – jedná se o mobilní termotrasnferovou tiskárnu s masivním designem, která se hodí do jakéhokoli pracovního prostředí. Zařízení disponuje velkým barevným dotykovým displejem s funkcí "touch and drag (uchop a táhni) pro umístění a zvětšování objektů, jakož i intuitivní navigací. Stačí si jen vzít tiskárnu tam, kde je nutné označovat a vytisknout všechny potřebné štítky přímo na místě. Tiskárna je vybavena sklápěcí plnohodnotnou QWERTZ klávesnicí. Podle potřeby ji tak lze používat v samostatném režimu nebo s připojením k PC. Nespornou výhodou je vestavěná technologie "Smart Cell", která sama rozeznává vložený material a barvící pásku, nakalibrue tiskárnu a zformátuje správnou předlohu štítku na displej.

Zařízení BBP ™ 31 je vybaveno mnoha užitečnými funkcemi, a dokáže zpracovat jakoukoliv roli pro označování v podniku. Tiskárna dokáže tisknout štítky s šířkou od 12,7 do 101,6 mm při rychlosti 76 mm / s. Využívá zabudované předlohy pro mnohé typy štítků, včetně bohaté knihovny předem vytvořených značek a symbolů. Přináší okamžité řešení a nabízí možnost ukládat nejčastěji používané formáty a vlastní předlohy.

Tiskové úlohy pro BBP™31 je možné zadávat ze softwaru MarkWare™ nebo programů na platformě Windows®. Tiskárna podporuje import grafických objektů a fontů, nabízí pruvodce pro tvorbu označení na potrubí a pro etikety na nebezpečné látky podle předpisů CLP a GHS. Dalšími vestavěnými funkcemi jsou vkládání data a času, serializace dat, vícenásobné tiskové úlohy a tvorba čárových kódů.

Zařízení BBP™31 tiskne na stovky různých typů etiket, pásek, visaček a materiálů, čímž vyřeší všechny zadání na označování a identifikaci v jakémkoli podniku nebo instituci. Mimo jiných pracuje s materiály v kontinuálních návinech, s fotoluminiscenčním a reflexními páskami, s pestrou škálou vinylových a polyesterových materiálů, s magnetickými a nízkoteplotními štítky, samolaminovacími štítky na označování kabelů, etiketami s bezpečnostními prvky, s visačkami pro skladové hospodářství, s předem vyseknutým etiketami nebo s etiketami s předtištěnou hlavičkou pro speciální zadání a pro označování nebezpečných látek.

Tiskárna BBP™31 je nejen výkonným, kompaktním, robustním, jednoduše ovladatelným a všestranným zařízením, ale zároveň představuje i cenově výhodné a progresivní řešení pro označování a identifikaci. Kromě těchto výhod získá jeho uživatel spolehlivé zařízení s profesionálním servisem, technickou a zákaznickou podporou tak, jako je u produktů Brady běžným standardem. I to jsou důvody, proč patří společnost Brady v celosvětovém měřítku k vedoucím poskytovatelem řešení pro označování a bezpečnost v průmyslu.

Při uvedení na trh podporuje Brady novou tiskárnu BBP™31 limitovanou nabídkou 30% slevy na speciální odolný vinyl B-595. Nabídka platí pro kombinované objednávky tiskárny BBP™31 a materiálů B-595.

 

Informace o tiskárně BBP™31