Dopřejte si zážitek z inovace

Dopřejte si zážitek z inovace

Vyměňte svoji starou tiskárnu etiket za nejnovější od společnosti Brady* a prožijte evoluci identifikace. Získejte přístup k široké a řadě průmyslových identifikačních etiket profesionální kvality, které drží na podkladu a zůstávají čitelné i v extrémních podmínkách.

Dopřejte si zážitek z inovace


Užijte si skvělé zážitky při tisku etiket

Tiskárny etiket Brady se snadno používají a podporují vás při vytváření nejlepších etiket pro vaše potřeby. V závislosti na modelu se rychlý tisk, zřetelný displej, připojení k síti Wi-Fi, porty USB, snadná výměna materiálu etiket a automatická kalibrace spojují, aby nabídly skvělé zážitky při tisku etiket a profesionální identifikaci kabelů, komponent, výrobků a vybavení.

 

Drží na podkladu a zůstávají vždy čitelné

Naše průmyslové etikety drží na podkladu a zůstávají vždy čitelné, pokud je vytiskněte na tiskárnách etiket Brady. Vědecké týmy vývoje materiálů společnosti Brady vytvořily konstrukci etikety z odolných materiálů, které drží na rovném i oblém podkladu a dokáží odolat vysoké teplotě, extrémnímu chladu, olejům, chemikáliím, abrazi, ultrafialovému záření a dalším náročným podmínkám. Etikety Brady jsou testovány v souladu s mezinárodními způsoby testovány, aby vše, co etiketou označíte, zůstalo označené.

 

Vyměňte nyní!

Během výstavy AMPER 2019 můžete vyměnit vaši stávající přenosnou tiskárnu etiket za nejnovější profesionální tiskárnu etiket od společnosti Brady zdarma nebo s 50% slevou, když si koupíte profesionální spotřební materiál k etiketování pro svou novou tiskárnu. Podívejte se, kterou tiskárnu Brady nyní můžete získat se slevou za vaši současnou přenosnou tiskárnu etiket, jak získat vzorky etiket a ukázku a prožít evoluci identifikace.

Stáhnout průvodce výběrem tiskárny (EN)

 

Vyměňte svou stávající přenosnou tiskárnu etiket za nejnovější od společnosti Brady* a prožijte evoluci identifikace.

Chci vyměnit tiskárnu

Získat vzorky etiket

Mám zájem o předvedení tiskárny

 

Smluvní podmínky

Program Swap for More společnosti Brady platí v České republice a na Slovensku pouze pro nabídky a jednání na výstavě AMPER (19.3.-22.3.2019) s objednávkou zaslanou distribučnímu partnerovi nejpozději 27.4.2019 pro vybrané tiskárny definované společností Brady Identification Solutions EMEA. Pro každou vyměňovanou způsobilou tiskárnu musí být zakoupeno 6, 8, 9, 12 nebo 16 přenosných kusů spotřebního materiálu s náplní Brady. Program se nevztahuje na veškeré tiskárny na trhu, tiskárna musí splňovat podmínky programu a je nutné zakoupit spotřební materiál pro tisk etiket a platí také další omezení. Tiskárna musí být předána na protihodnotu prostřednictvím společnosti Brady a musí se jednat schválený model od schváleného výrobce a ve funkčním stavu. Společnost Brady si vyhrazuje právo fakturovat celou částku v případě, že tiskárna předávaná na protihodnotu nebude společnosti Brady odeslána. Společnost Brady si vyhrazuje právo změnit nebo zrušit tuto nabídku.