Eliminace úrazů na pracovišti

Eliminace úrazů na pracovišti

Tento průvodce programem "Eliminace úrazů" poskytuje podrobný přehled hlavních bezpečnostních rizik v průmyslových oblastech, obsahuje komponenty a tipy, jak vytvořit bezpečností program pro eliminaci úrazů a předkládá nástroje pro jeho realizaci na pracovišti.

ELIMINUJTE ÚRAZY NA PRACOVIŠTI NA NULUPodle Eurostatu se v roce 2012 v Evropské unii a ve Spojeném království stalo 2,5 milionu nesmrtelných (minimální doba nepřítomnosti 4 dny) a 3 515 smrtelných pracovních úrazů. čkoli se počet nehod ve srovnání s rokem 2009 výrazně snížil, jak v celkovém počtu, tak v přepočtu na 100 000 pracovníků na plný úvazek, čísla ukazují, že pro zlepšování bezpečnosti na pracovišti a snížení počtu pracovních úrazů stále existuje prostor.

Řízení bezpečnostních rizik v zájmu přecházení úrazům na pracovišti je lidsky ohleduplná i ekonomicky rozumná strategie ochrany nebo dokonce zlepšování ziskovosti společnosti. Kvůli každému úrazu na pracovišti vznikají náklady, které mohou zahrnovat vážné lidské oběti, které mají vliv na morálku i produktivitu.

 

Průvodce ke stažení

 

Formular

Mám zájem o informační emaily
s novinky a akcemiDescriptionC_OptIn


* Pro flexibilní přístup k dokumentu Vám pošleme link na jeho stažení. Záleží nám na ochraně Vašich osobních údajů, proto si prosíme přečtete naše Zásady ochrany osobních údajů.