O nás

O nás

Posláním společnosti Brady je poskytovat inovativní identifikační řešení, které našim zákazníkům na celém světě přinesou zvýšení úrovně bezpečnosti, ochrany, produktivity a výkonů. Brady působí na trhu již od roku 1914.
Společnosť Brady

Více než 15 000 standardních typů výrobků určených pro bezpečnostní značení, identifikaci výrobků a osob poskytuje zdaleka nejširší nabídku, která je na světovém trhu k dispozici.

6500 zaměstnanců Brady na všech kontinentech světa se stará o nejvyšší kvalitu dodávaných produktů a služeb a obsluhuje více než půl milionu zákazníků.Rozsáhlá síť distributorů navíc zajišťuje rychlé dodání a vysoce kvalifikované poradenství pro každou specifickou potřebu jednotlivých zákazníků.

Společnost Brady Corporation je od roku 1999 obchodována jako akciová společnost na burze v New Yorku pod titulem BRC. Hlavní centrála společnosti Brady Corporation se nachází v Milwaukee (USA). Desítky výrobních závodů Brady jsou umístěny ve všech hlavních průmyslových oblastech USA, Evropy i Asie.

V roce 2005 otevřela korporace svou dceřijní společnost pro region Střední a Východní Evropy v Bratislavě. Lokální kvalifikované zákaznické oddělení je připraveno poskytnout veškerou pomoc při objednávkách, nabídkach a infomacech o produktech a odborníci servisního centra zajišťují plnou technickou podporu pro zákazníky z celého regionu.