Řešení

Řešení

Letectví

Ať už je to v letícím letadle nebo v kontrolní věži na zemi, letecký provoz vyžaduje od všech součástí systému jejich každodenní spolehlivost a výkonnost, protože na nich závisí tisíce životů.

 

Automotive

Efektivní průmyslové značení automobilových součástek umožňuje rychlou identifikaci v případě svolání vašich automobilů.

 

Chemie - petrochemie

Pro těžbu ropy je identifikace účastníků, produktů a infrastruktur zcela zásadní, ať už jde o těžební věže či o námořní těžební plošiny.

 

Elektřina

Ať už jste výrobce rozvaděčů či subdodavatel, víte, že váš trh je různorodý, náročný a v neustálém vývoji. Špičková řešení od Brady pro označování vašich vodičů a kabelů, propojovacích bloků a elektrických komponentů může tvořit důležitou etapu v zachování vašich konkurenčních výhod.

 

Elektronika

Zcela jednoduché označování vašich součástek!

 

Obnovitelné zdroje

V porovnání s ostatními tradičními ekonomickými sektory zažívá v současné době sektor obnovitelných zdrojů zcela mimořádný růst. Nové předpisy o ochraně životního prostředí navíc podporují jeho další rozvoj.

 

Železnice

Systémy veřejné dopravy potřebují řešení označování kabelů, která jsou extrémně trvanlivá a odolávají velkým teplotním změnám, znečištění i olejům. Musí být rovněž snadno aplikovatelná a s jednoduchou údržbou. Brady se svými vysoce výkonnými materiály odpovídajícími přísným předpisům v oblasti bezpečnosti a trvanlivosti tyto požadavky splňuje.

 

Zpracovatelský průmysl

Výrobky Brady (termo-transferové tiskárny, etikety, panely...) umožňují efektivně splnit bezpečnostní požadavky.

 

Laboratoře

Náš sortiment výrobků je vyvinut pro označování v biotechnologických, chemických a biochemických laboratoří, stejně jako pro soudní lékařství. Ať již pracujete v patologii, histologii, chromatografii či v jiném vědním oboru, řešení značení Brady vám pomohou dodržovat správné laboratorní postupy.

 

Telekomunikace

Ať už se jedná o počítače, telefony nebo wifi, telekomunikační síť je tvořena jednoduchými, koaxiálními či optickými kabely. Značení kabelů tedy musí být spolehlivé a rychlé.

 

Služby

Ať už se jedná o změnu oddělení, stěhování či nový předpis, potřebujete zcela jistě pravidelně obnovovat vaše značení.